Nr katalogowy: 274

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 274

Cyrk w ogrodzie, 1908

olej, tektura, 60 x 56 cm; sygn. l. d.: a. Karpiński / w Paryżu / 1908