Nr katalogowy: 283

Ludomir SZPADKOWSKI (1855-1908)

Nr katalogowy: 283

Para portretów rodowych, ok. 1895

olej, płótno, 132,5 x 74,5 cm; sygn.: Ludomir Szpadkowski