Hans MAKART (1840-1884)

284
Portret dziewczyny, 1881 olej, deska, 24 x 17,7 cm; sygn. p. g. Hans Makart/ pinx/ 1881
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Paul Edmund GRAF (1856/66-1903)

285
Portert Carla, 1893 olej, płótno, 37,5 x 41,5 cm; sygn. l. g.: Fill/ Carl och Lullu/ Paul Graf 1893
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Hans MAKART (1840-1884)

286
Dziewczyna z kwiatami olej, deska, 58 x 42,5 cm; sygn. l. d.: Hans Makart
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Malarz nieokreślony, holenderski XVII/XVIIIw.

287
Pejzaż ze sztafażem olej, deska dębowa, 12,5 x 25,8 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, pocz. XX w.

288
Portret starego mężczyzny olej, płótno naklejone na tekturę, 41,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

M. SAGAN (XIX/XX w.)

289
Scena rodzajowa olej, płótno, 48 x 38 cm; sygn. l. d.: ISagan
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski,

290
Para obrazów ze scenami bukolicznymi olej, deska, 32 x 40,5 cm; na jednym oznaczenie (nr inw.) p. d.: K /77/ koniec XVIII w.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Malarz nieokreślony, holenderski XVII w.

291
Scena figuralna - Wyjazd na polowanie z sokołem; olej, deska dębowa, 22,5 x 30,5 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, 4 ćw. XIX w.

292
Scena historyczna z XVII wieku olej, płótno odcięte na krawędziach, dublowane, 110 x 153,5 cm;
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski

293
Sprzedaż precjozów olej, deska, 54 x 44,5 cm; sygn. p. d. Geor Re…(słabo czytelne) k. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Malarz nieokreślony, pocz. XIX w.

294
Na wzburzonym morzu olej, deska, 22 x 41 cm
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Hans WEINBERG XIX/ XX w.

295
Chłopiec iskający psa, 1905 wg Gerarda Ter Borcha mł. (1617-1681) olej, deska, 34,5 x 26,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Gulio CARLINI (1830-1887)

296
Scena klasztorna, 1853 olej, płótno, 61 x 89 cm; sygn. p. d.: Gulio Carlini / Venezia 1853
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony polski, 4 ćw. XVIII w.

297
Madonna z Dzieciątkiem olej, płótno, 75 x 58,5 cm
Cena wywoławcza. 9 500 zł

David TENIERS Młodszy, Cornelis SAFTLEVEN

298
Chłopi zabawiający się przed domem [Stypa - Alegoria pięciu zmysłów], po 1636 olej, deska dębowa, 45 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 350 000 zł

401
Aniołek drewno lipowe polichromowane; wys. 58 cm. Polska (Puławy ?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

PIĘTOWICZ (?)

402
Harnaś drewno iglaste (?); wys. 31 cm. Na podstawie niemal zatarta sygn.: Piętowicz (?) ok. 1920-39
Cena wywoławcza. 2 700 zł

403
Portret Sławomira Odrzywolskiego gips patynowany na brąz, wys. 21 cm. ok. 1885-1904
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jan Florian RASZKA (1871- 1945)

404
Zbigniew Odrzywolski gips malowany na żółto i lakierowany, wys. 95 cm. na plecach sygn.: Raszka 1912
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Thomas HUTTER (HUETTER) (1696-1745)

405
Para geniuszy drewno lipowe polichromowane i złocone; wys. 104 i 107 cm. ok. 1725-40.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

406
Kowal brąz patynowany; wys. 47 cm. Sygn. na podstawie: P. L. Kowalczewski
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Fredrick George R. ROTH (1872-1944)?

407
Posążek mężczyzny brąz patynowany; wys. 30 cm. Sygn. na podstawie: F. Roth 1934
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Marek SZWARC (1892-1958)

408
Popiersie starego mężczyzny - wędrowca blacha, płaskorzeźba, 71 x 55 cm; sygn.: MAREK SZWARC 1934/ PARIS
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Antoine HOUDON (1741-1828) - według

409
La Frileuse - Zmarźluszka brąz lakierowany, wys. 50 cm. Na kolistej podstawie napis: Houdon
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Waslij Lew GRACZEW (1831 - 1905)

410
Klęczący Kozak brąz; wys. 12 cm, szer. 17 cm; sygn. na postawie (cyrylicą): LP. GRACZEW
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Irénée ROCHARD (1906 - 1984)

411
Ptaszki na gałęzi - rzeźba art deco brąz patynowany, na podstawie z czarnego, polerowanego granitu, wys. całk. 20 cm;
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)

412
Mały rybak brąz patynowany, wys. 46 cm. Na skale sygn.: J. Gabowicz
Cena wywoławcza. 22 000 zł

501
Wazon dekoracyjny z jaszczurem Niemcy, Selb, Krautheim und Adalberg Porzellanfabrik GmbH, po 1945
Cena wywoławcza. 3 000 zł

502
Akt siedzącej Śląsk ?, nieustalona pracownia-wytwórnia ceramiczna (Giesche?), 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

503
Puszka na tytoń Francja, pracownia autorska, (ceramik JE), 1897
Cena wywoławcza. 800 zł

504
Talerz secesyjny z popiersiem kobiecym Łotwa, Ryga, Zelm & Boehm - fabryka majoliki, pieców kaflowych i kominków, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

505
Gerydon neorenesansowy z trzema satyrami Nieustalona wytwórnia europejska (Niemcy?, Włochy?), kon. XIX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

506
Wazon z miniaturą wg Angeliki Kauffmann i bukietem; Niemcy, Drezno, Sächsische Porzellanfabrik zu Poschappel von Carl Thieme,1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

507
Kogut Niemcy, koncern Rosenthala, Selb, model Juliusa Feldtmanna z lat 30.XX w., powtórzenie z 2 połowy XX w.(lata 60.-70.).
Cena wywoławcza. 3 000 zł

508
Półmisek owalny ze sceną wojskową Rosja, St Petersburg, Cesarska Manufaktura Porcelany, okres cara Mikołaja I (1825-1855)?
Cena wywoławcza. 37 000 zł

509
Zespół trzech wazonów dekoracyjnych, z miniaturami dworskimi w typie Watteau i miniaturami pejzażowymi; Paryż Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 75 000 zł

601
Wazon art deco Warszawa, Br. Henneberg, zapewne wg projektu Julii Keilowej, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

602
Cukiernica do cukru-pudru art deco Warszawa, Br. Henneberg, lata 30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

603
Patera art deco plater, Warszawa, Norblin, Br.Buch i T.Werner, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

604
Buliera i maszynka do kawy z podgrzewaczami; plater, Warszawa, Norblin, Br.Buch i T.Werner, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

605
Para świeczników plater, Polska, firma M. Lasman, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

606
Patera do owoców Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, k. XIX - lat 30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

607
Komplet na biurko plater, Warszawa, Norblin, Br.Buch i T.Werner, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

608
Paterka Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.Fraget, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

609
Lustro uchylne zwane psyche Francja ?, poł. XIX w. (tafla lustrzana nieoryginalna)
Cena wywoławcza. 2 800 zł

610
Patera Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), k. XIX-pocz. XX w
Cena wywoławcza. 2 300 zł

611
Lustro toaletowe Berlin. Firma Margraf und Co (zał. 1912 - ok.1940), lata 20-30.XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

612
Komplet sztućców na 6 osób (24 sztuki) Warszawa, Warszawska Wytwórnia Sreber, ok. 1950
Cena wywoławcza. 2 400 zł