Hans MAKART (1840-1884)
Nr katalogowy284
Portret dziewczyny, 1881
olej, deska, 24 x 17,7 cm;
sygn. p. g. Hans Makart/ pinx/ 1881
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Hans MAKART (1840-1884)
Nr katalogowy286
Dziewczyna z kwiatami
olej, deska, 58 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: Hans Makart
Cena wywoławcza.
75 000 zł
Malarz nieokreślony, pocz. XX w.
Nr katalogowy288
Portret starego mężczyzny
olej, płótno naklejone na tekturę,
41,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski,
Nr katalogowy290
Para obrazów ze scenami bukolicznymi
olej, deska, 32 x 40,5 cm;
na jednym oznaczenie (nr inw.) p. d.: K /77/
koniec XVIII w.
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Malarz nieokreślony, 4 ćw. XIX w.
Nr katalogowy292
Scena historyczna z XVII wieku
olej, płótno odcięte na krawędziach,
dublowane, 110 x 153,5 cm;
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Malarz nieokreślony, pocz. XIX w.
Nr katalogowy294
Na wzburzonym morzu
olej, deska, 22 x 41 cm
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Gulio CARLINI (1830-1887)
Nr katalogowy296
Scena klasztorna, 1853
olej, płótno, 61 x 89 cm;
sygn. p. d.: Gulio Carlini / Venezia 1853
Cena wywoławcza.
20 000 zł
David TENIERS Młodszy, Cornelis SAFTLEVEN
Nr katalogowy298
Chłopi zabawiający się przed domem
[Stypa - Alegoria pięciu zmysłów], po 1636
olej, deska dębowa, 45 x 73 cm;
Cena wywoławcza.
350 000 zł
PIĘTOWICZ (?)
Nr katalogowy402
Harnaś
drewno iglaste (?); wys. 31 cm.
Na podstawie niemal zatarta sygn.:
Piętowicz (?) ok. 1920-39
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Jan Florian RASZKA (1871- 1945)
Nr katalogowy404
Zbigniew Odrzywolski
gips malowany na żółto i lakierowany,
wys. 95 cm. na plecach sygn.: Raszka 1912
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Nr katalogowy406
Kowal
brąz patynowany; wys. 47 cm.
Sygn. na podstawie: P. L. Kowalczewski
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Marek SZWARC (1892-1958)
Nr katalogowy408
Popiersie starego mężczyzny - wędrowca
blacha, płaskorzeźba, 71 x 55 cm;
sygn.: MAREK SZWARC 1934/ PARIS
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Waslij Lew GRACZEW (1831 - 1905)
Nr katalogowy410
Klęczący Kozak
brąz; wys. 12 cm, szer. 17 cm;
sygn. na postawie (cyrylicą): LP. GRACZEW
Cena wywoławcza.
9 600 zł
Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)
Nr katalogowy412
Mały rybak
brąz patynowany, wys. 46 cm.
Na skale sygn.: J. Gabowicz
Cena wywoławcza.
22 000 zł
502
Akt siedzącej
Śląsk ?, nieustalona pracownia-wytwórnia
ceramiczna (Giesche?), 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
504
Talerz secesyjny z popiersiem kobiecym
Łotwa, Ryga, Zelm & Boehm - fabryka majoliki,
pieców kaflowych i kominków, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
506
Wazon z miniaturą
wg Angeliki Kauffmann i bukietem; Niemcy, Drezno,
Sächsische Porzellanfabrik zu Poschappel
von Carl Thieme,1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
508
Półmisek owalny ze sceną wojskową
Rosja, St Petersburg, Cesarska Manufaktura
Porcelany, okres cara Mikołaja I (1825-1855)?
Cena wywoławcza.
37 000 zł
601
Wazon art deco
Warszawa, Br. Henneberg, zapewne
wg projektu Julii Keilowej, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
603
Patera art deco
plater, Warszawa, Norblin, Br.Buch i T.Werner,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
605
Para świeczników
plater, Polska, firma M. Lasman, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
607
Komplet na biurko
k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
609
Lustro uchylne zwane psyche
Francja ?, poł. XIX w.
(tafla lustrzana nieoryginalna)
Cena wywoławcza.
2 800 zł