Nr katalogowy: 281

Stanisław ŻARNECKI (1877-1956)

Nr katalogowy: 281

Portret Sławomira Odrzywolskiego, 1914

olej, płótno, 75 x 110 cm; sygn. l. g.: Stanisław / Żarnecki 1914