Nr katalogowy: 257

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 257

Autoportret, 1915

olej, płyta, 46 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: Jacek Malczewski / Wiedeń