Nr katalogowy: 277

Mela MUTER (1876 - 1967)

Nr katalogowy: 277

Obraz dwustrony:

Pejzaż, ok. 1925, Portret mężczyzny, l. 40. XX w. olej, płótno, 40 x 55 cm (w świetle ramy);