613
Cukiernica Paryż, firma Louis Coignet, 1889-1893
Cena wywoławcza. 2 800 zł

614
Żardiniera Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Otto Wolter (zał. 1875-1991), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

615
Buliera z podgrzewaczem Frankfurt n.Menem, firma Hassenberg und Sohn, lata 30-40 XIX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

616
Para kandelabrów pięcioświecowych Hiszpania, firma A. Palle, po 1934
Cena wywoławcza. 14 000 zł

617
Taca Werner z Berlina, k. XIX-pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

618
Para kandelabrów srebro, pr. 13; wys. 56 cm; waga łączna 3090 gr; Wiedeń 1836.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

619
Dzbanek do kawy z cukiernicą srebro próby 1 z głową Minerwy, waga 635 g. Paryż, firma Debain & Flamant, lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

620
Taca Londyn, firma Army & Navy Co-operative Society Ltd (zał. w 1871-lat 20.XX w.), 1894
Cena wywoławcza. 2 000 zł

621
Puzderko owalne srebro próby 4 oraz francuska cecha importowa; filigran, emalia barwna, granaty; waga 123 g. Węgry, Budapeszt, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

622
Pas kaukaski srebro próby 84; dł. 79 cm, szer. 7,5 cm; waga 1137 g. Gruzja, Tbilisi (Tiflis), 1887-1899
Cena wywoławcza. 4 800 zł

701
Para podnóżków drewno, tapicerka; Chiny?, XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

702
Szkatułka na biżuterię kość morsa, srebro, mosiądz, skóra, koral; Rosja?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

703
Świecznik w typie secesji wiedeńskiej Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwaren Fabrik; ok. 1910.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

704
Lampa buduarowa, elektryczna brąz złocony, emalia; wys. ca 38 cm (bez abażuru)
Cena wywoławcza. 2 400 zł

705
Zegarek podróżny Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

706
Szkatułka na herbatę w stylu klasycystycznym Polska (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Abraham ORTELIUS (1527-1598)

707
Mapa Pomorza najstarsza mapa Pomorza, ok. 1580, z dzieła Theatrum Orbis Terrarum.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Gilles ROBERT DE VAUGONDY (1688-1766)

708
Mapa Prus Guillaume DELAHAYE (rytownik); Paryż, 1751.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Johann Baptist HOMANN (1664-1724)

709
Hrabstwo Kłodzkie z Księstwem Ziębickim [wyd.Spadkobiercy] Norymberga, 1747.
Cena wywoławcza. 800 zł

710
Zegar kominkowy marmur, brąz złocony; szkło, mosiądz, stal; Francja, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 200 zł

711
Kandelabr 6-świecowy Chiny, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

712
Kartusz herbowy brąz złocony; wys. 59 cm, szer. 57 cm; Niemcy, XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

713
Hostierka Interesujący obiekt; stanowił zapewne własność misjonarza europejskiego i wykonany został w misji w Ameryce Środkowej lub Południowej; XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

714
Evangelion Księga zawierająca cały tekst czterech Ewangelii, podzielony na perykopy lekcyjne. Drzeworyty inkorporowane druków z lat 1681-2.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

715
Tablica herbowa blacha miedziana, złocona; Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

716
Szata ceremionialna rejon Mandalay, Birma, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

717
Figura kobiety Birma, I poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

718
Królewskie naczynie ofiarne - hsun ok. Birma I poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

719
Broszka złota łączna masa wyrobu 5,900 g. przełom XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

720
Pierścionek złoty masa 1.00 kr, barwa W i czystość VS-Si-P.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

721
Broszka złota łączna masa wyrobu 36,430 g. I poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 60 000 zł

722
Lampa naftowa Austro-Węgry, Wiedeń, firma Braci Gustawa i Ferdynanda BRÜNNER, czynna 1857-1907.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

723
Żyrandol trójramienny, elektryczny Europa Środkowa, lata 1910-1914.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

724
Żyrandol 12-świecowy Europa Zachodnia, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

725
Lampa naftowa Austro-Węgry, Wiedeń, firma DITMAR-BRÜNNER A.G., po 1907.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

726
Żyrandol w manierze Ludwika XVI, 8-ramienny, elektryczny Europa Zachodnia, 1 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

727
Zegar szafkowy, kominkowy Niemcy, Schramberg, firma JUNGHANS, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

728
Zegar kominkowy z postacią pasterki z owieczką przy zdroju; Francja, Paryż, zegarmistrz Chatelain, ok. 1840.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Julien-Cadet CAUSSÉ (? - 1914)

729
Lampa secesyjna, elektryczna Francja, przed 1914.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

730
Żyrandol elektryczny mosiądz, brąz, szkło; wys. 120 cm, szer. ca 60 cm; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

731
Zegar ścienny, ramowy Francja lub Niemcy, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

732
Lampa naftowa Austro-Węgry, Wiedeń, firma Rudolf DITMAR, przed 1907.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

733
Lampa naftowa Niemcy, Berlin, firma CARL HOLY; pocz. XX w.; kominek szklany - Polska, Huta „Hortensja”.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

734
Szafka - słupek w stylu biedermeier Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 12 000 zł

735
Zegar ścienny, tzw. regulator Anglia, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

736
Lustro Polska?, 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

737
Skrzynia posagowa ludowa z Małopolski Polska Południowa, Małopolska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

738
Lampa stojąca w stylu art deco Materiały: konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 2 500 zł