Nr katalogowy: 245

Henryk DIETRICH (1889-1948)

Nr katalogowy: 245

Motyw z Montmartre, 1931

olej, tektura, 31 x 24 cm sygn. p. d.: Henryk Dietrich, l. d.: Paris