Nr katalogowy: 265

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 265

Pejzaż z ruinami świątyni egipskiej,1926

olej, tektura, 68,5 x 98,5 cm sygn. l. d. (cyrylicą): Iwan Trusz / 1926