801
Stolik pomocniczy w stylu art deco; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 2 000 zł

802
Barek w stylu art deco Materiały: konstrukcja -sosna, sklejka, stalowa, niklowana rurka; fornir - orzech; Polska, ok. 1935
Cena wywoławcza. 3 800 zł

803
Stolik pomocniczy do łóżka w stylu późno-biedermeierowskim; Polska (?), ok. 1850;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

804
Fotel w stylu art deco Materiały: orzech; 105 x 70 x 77 cm Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

805
Gabinet stylowy Europa Środkowa, Polska lub Niemcy, ok. 1930
Cena wywoławcza. 9 500 zł

806
Konsola w stylu Ludwika Filipa Materiały: konstrukcja- sosna; fornir - orzech; Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza. 3 200 zł

807
Szafka w stylu późno biedermeierowskim Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - orzech; Europa Środkowa, poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 700 zł

808
Serwantka kątowa w stylu biedermeier Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista; Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 6 700 zł

809
Serwantka w stylu biedermeieru Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 7 500 zł

810
Kątowa szafa kredensowa w stylu biedermeier Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 12 000 zł

811
Stół w typie biedermeier Materiały: dębina (?); 76,3 x 139,2 x 78,7 cm Polska, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

812
Biblioteka w stylu Chippendale Materiały: mahoń; Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1910 - 15
Cena wywoławcza. 6 000 zł

813
Komplet mebli w stylu Chippendale Materiały: fornir - mahoń, orzech wzorzysty; Anglia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

814
Szafka neobarokowa w typie Stollenschrank; konstrukcja - świerk; fornir - orzech; okucia - mosiądz; Europa Środkowa, Polska lub Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

815
Sekretarzyk w stylu Chippendale Materiały: konstrukcja - dębina, świerk; fornir - orzech wzorzysty; Europa Zachodnia, Anglia, pocz. 1910
Cena wywoławcza. 3 500 zł

816
Szafka w stylu późnobiedermeierowskim Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Polska, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

817
Serwantka stylu Ludwika Filipa Materiały: fornir - mahoń; konstrukcja - sosna; Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza. 7 000 zł

818
Szafka w stylu II cesarstwa Europa Zachodnia lub Środkowa (?), ok. 1870 - 90
Cena wywoławcza. 3 200 zł

819
Fotel klasycyzujący Materiały: konstrukcja - buczyna; fornir - mahoń; intarsja - brzoza podpalana; Polska (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

820
Sekretera klasycyzująca Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - orzech, czereśnia, mahoń; Polska, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 16 500 zł

821
Sekretarzyk damski w typie empire Materiały: konstrukcja i fornir - mahoń; okucia - mosiądz; Polska (?), ok. 1900.
Cena wywoławcza. 7 500 zł