803
Stolik pomocniczy do łóżka
w stylu późno-biedermeierowskim;
Polska (?), ok. 1850;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
805
Gabinet stylowy
Europa Środkowa, Polska lub Niemcy,
ok. 1930
Cena wywoławcza.
9 500 zł
807
Szafka w stylu późno biedermeierowskim
Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
Europa Środkowa, poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 700 zł
809
Serwantka w stylu biedermeieru
Materiały: konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza.
7 500 zł
811
Stół w typie biedermeier
Materiały: dębina (?); 76,3 x 139,2 x 78,7 cm
Polska, XIX / XX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
813
Komplet mebli w stylu Chippendale
Materiały: fornir - mahoń, orzech wzorzysty;
Anglia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
815
Sekretarzyk w stylu Chippendale
Materiały: konstrukcja - dębina, świerk;
fornir - orzech wzorzysty; Europa Zachodnia, Anglia,
pocz. 1910
Cena wywoławcza.
3 500 zł
817
Serwantka stylu Ludwika Filipa
Materiały: fornir - mahoń; konstrukcja - sosna;
Polska, ok. 1860
Cena wywoławcza.
7 000 zł
819
Fotel klasycyzujący
Materiały: konstrukcja - buczyna; fornir - mahoń;
intarsja - brzoza podpalana; Polska (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł