Nr katalogowy: 266

Leonard WINTEROWSKI (1868-1926)

Nr katalogowy: 266

Portret młodej kobiety, 1919

olej, tektura, 51,3 x 40 cm; sygn. l. d.: Leonard Wintorowski [sic!] / Warszawa/ 1919