Nr katalogowy: 255

Józef KOROLKIEWICZ (1902-1988)

Nr katalogowy: 255

Portret kobiety w sukni historycznej

olej, płótno, 58,5 x 50 cm; sygn. p. g.: Korolkiewicz 43