Nr katalogowy: 242

Wacław PAWLISZAK (1866-1905)

Nr katalogowy: 242

Konna przejażdżka w parku, 1893

olej, płótno, 79,5 x 48 cm; sygn. p. d.: V. de Pavlischak / Roma 93