Nr katalogowy: 278

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 278

Pejzaż miejski, 1979

olej, płótno, 58 x 79,5 cm; sygn. p.d. Eugeniusz Geppert 79