Nr katalogowy: 282

Stanisław FRASIAK (1897-1950)

Nr katalogowy: 282

Dziewczyna z owocami, 1926

olej, płótno, 102 x 98 cm; sygn. p. d.: S. Frasiak/ 1926 r.