Nr katalogowy: 238

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 238

Farys, 1943

olej, płótno naklejone na tekturze, 35 x 50 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1943