Nr katalogowy: 270

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 270

Kwiaty w wazonie

olej, tektura, 50 x 21,5 cm; sygn. p. g.: Olga Boznańska ołówkiem