Aukcja: 13 października 2022 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl
Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)
Nr katalogowy308
Znaki przeciwieństw, 2004
olej, płótno; 70 x 35 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
13 500 zł
Anna GRUSZCZYŃSKA (ur. 1964)
Nr katalogowy310
Droga do wyboru, 1996
olej, płótno; 200 x 160 cm;
opisany na odwrocie: Anna / Gruszczyńska / 1996 / Droga / do wyboru
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
19 000 zł
Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)
Nr katalogowy311
Zagięcie światła 2061, 2006
olej, płótno, 195 x 240 cm;
sygn. p. d.: 2061 Z.M.DOWGIAŁŁO
estymacja: 44 000 - 50 000 zł
estymacja: 44 000 - 50 000 zł
39 000 zł
Mikołaj MALESZA (ur. 1954)
Nr katalogowy315
Wyleciało z pamięci..., 1994
olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: 90/93 / Malesza;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
15 000 zł
Jerzy MIERZEJEWSKI (1917-2012)
Nr katalogowy317
Szlembark V, 1948
olej, płótno; 67 x 84 cm;
na odwrocie na blejtramie częściowo zaklejona sygnatura i napisy: JERZY MIERZEJEWSKI / tytuł SZLEMBARK V 1948 r 67 x 84 oraz nalepka
estymacja: 21 000 - 25 000 zł
estymacja: 21 000 - 25 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy318
Okno w pracowni, 1986
olej, płótno; 120,5 x 130 cm; sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH / OKNO W PRACOWNI / 1986.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
21 000 zł
Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)
Nr katalogowy319
Złote lata
akryl, płótno; 120 x 160 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Śmigielski 2021;
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy322
Zima na wsi, 1962
olej, płótno; 60 x 82 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kurzawski / 60 x 82 1962 r.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2009)
Nr katalogowy325
Bez tytułu
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 16,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć autorska: "ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
6 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Nr katalogowy326
Bez tytułu [Głowa]
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, 18 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć autorska: "ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERCZEWSKIEG
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
6 500 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy327
Fragment projektu architektonicznego
akwarela, ołówek, papier; 10,5 x 6, 5 cm;
sygn. śr. d.: J. N. (ołówkiem).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Joanna MROZOWSKA (ur. 1976)
Nr katalogowy330
Dwie przestrzenie, 2019
akryl, płótno; 120 x 160 cm;
na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA / DWIE PRZESTRZENIE / tech akryl, płótno / 2019 / wym. 120 x 160.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Bea GUILLEMOT (ur. 1966)
Nr katalogowy332
22-EP18, 2022
żywica epoksydowa, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 22-EP18 50 x 50 / 2022 / Guillemot Bea.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
2 200 zł
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Nr katalogowy334
Tytuł dowolny, 2022
olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / TYTUŁ DOWOLNY 2022 / OLEJ/PŁÓTNO / 140/100 CM.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Autor nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy337
Bez tytułu - kompozycja przestrzenna
olej, płótno; 70 x 44 cm.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Adam FAGLIO (ur. 1954)
Nr katalogowy344
Błękity, 2021
olej, płótno; 80 x100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2021;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Wacław GIBASZEK (ur. 1953)
Nr katalogowy346
Kompozycja
olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: W. Gibaszek.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł