Nr katalogowy: 317

Jerzy MIERZEJEWSKI (1917-2012)

Nr katalogowy: 317

Szlembark V, 1948

olej, płótno; 67 x 84 cm;
na odwrocie na blejtramie częściowo zaklejona sygnatura i napisy: JERZY MIERZEJEWSKI / tytuł SZLEMBARK V 1948 r 67 x 84 oraz nalepka
estymacja: 21 000 - 25 000 zł