Nr katalogowy: 336

Wojciech DŁUGOSZ (1924-2000)

Nr katalogowy: 336

Wiatr i słońce, 1965

olej, płótno 76 x 100 cm;
sygn. p. d. (monogram wiązany) i dat. p. d.: 65;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł