Nr katalogowy: 313

Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 313

Secret Love, 2018/2019

olej, płótno; 105,5 x 140 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: Svetlana Biletnicova / "Secret Love" / 105 x 140 cm / 2018/2019 / [parafka autorska].
estymacja: 12 000 - 14 000 zł