Nr katalogowy: 331

Joanna MROZOWSKA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 331

Łamigłówka, 2021

akryl, płótno; 160 z 120 cm;
sygn. na odwrocie: JOANNA MROZOWSKA / "ŁAMIGŁÓWKA" / tech akryl, płótno / wym 160 x 120 cm / 2021.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł