Nr katalogowy: 343

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 343

List, 1980

olej, akryl, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. pośrodku: Wojciech Ćwiertniewicz (na kopercie) oraz na odwrocie na płótnie: Ćwiertniewicz wraz z notatkami technicznymi;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł