Nr katalogowy: 327

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

Nr katalogowy: 327

Fragment projektu architektonicznego

akwarela, ołówek, papier; 10,5 x 6, 5 cm;
sygn. śr. d.: J. N. (ołówkiem).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł