Nr katalogowy: 320

Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)

Nr katalogowy: 320

Na ringu

akryl, płótno; 120 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI vi 2022 ,,Na Ringu''.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł