Nr katalogowy: 339

Jerzy SZTUKA (ur. 1943)

Nr katalogowy: 339

Pejzaż

olej, płótno; 60 x 75 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim dwukrotnie powtórzony napis: SZTUKA. J (u góry), Sztuka J. (na dole); oraz napis na płótnie Sztuka.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł