Nr katalogowy: 308

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 308

Znaki przeciwieństw, 2004

olej, płótno; 70 x 35 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 13 500 zł