Nr katalogowy: 305

Zdzisław STANEK (1925-1996)

Nr katalogowy: 305

Światłokwiaty, 1973

olej, technika własna, płótno; 75 x 69,5 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi: Z. Stanek / 73;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł