Nr katalogowy: 309

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 309

Królik rozmawia z czerwonym kolorem, 2017/2018

olej, płótno; 90 x 110 cm;
sygn. l. d.: CZ. Romanowski;
estymacja: 9 000 - 10 000 zł