Nr katalogowy: 321

Sławomir LIPNICKI (ur. 1972)

Nr katalogowy: 321

Z cyklu: Metafiguracje, 2020

akryl, płótno; 140 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: S. LIPNICKI / 2020
estymacja: 10 000 - 12 000 zł