Nr katalogowy: 348

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

Nr katalogowy: 348

Bez tytułu, 2019

olej, pastel, marker, płótno; 75 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina / Horoń / Vienna 2019.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł