Nr katalogowy: 347

Bożena GRZYB-JARODZKA (ur. 1959) [Grupa Luxus

Nr katalogowy: 347

Bez tytułu, szablon: lata 80., wykonanie: 2017

spray, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d. BG '2017;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł