Nr katalogowy: 311

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 311

Zagięcie światła 2061, 2006

olej, płótno, 195 x 240 cm;
sygn. p. d.: 2061 Z.M.DOWGIAŁŁO
estymacja: 44 000 - 50 000 zł
Cena oferowana 39 000 zł