Nr katalogowy: 338

Henryka OSTROWSKA (ur. 1979)

Nr katalogowy: 338

Ciernie

akryl, technika własna, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: H. Ostrowska.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł