Nr katalogowy: 314

Svetlana BILETNICOVA-ZIĘTEK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 314

Sonder, 2018

olej, płótno; 110 x 130 cm;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: Svetlana / Biletnicova / "Sonder" / 105 x 140 cm / 2018, Kraków.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł