Nr katalogowy: 310

Anna GRUSZCZYŃSKA (ur. 1964)

Nr katalogowy: 310

Droga do wyboru, 1996

olej, płótno; 200 x 160 cm;
opisany na odwrocie: Anna / Gruszczyńska / 1996 / Droga / do wyboru
estymacja: 22 000 - 26 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł