Leszek STAŃKO (1925-2011)

149
Chata w górach, 2001 olej, tektura; 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO / 2001 r
Cena wywoławcza. 4 600 zł

J. KONARSKI (XIX/XX w.)

150
Jazda saniami olej, płótno; 83,5 x 133 cm;
sygn. l. d.: J. Konarski
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Paul AUST (1866-1934)

151
Pejzaż z Karkonoszy olej, tektura; 26 x 37 cm;
sygn. p .d.: AUST
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Paul AUST (1866-1934)

152
Jagnięcy potok w górach Izerskich olej, tektura; 26 x 37 cm;
sygn. p. d.: AUST
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

153
Bitwa pod Kutnem, 1939 olej, płótno; 118 x 198 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / - Kutno 1939;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915)

154
Utarczka, ok. 1902 olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Józef Brandt / z Warszawy / Monachium
Cena wywoławcza. 1 200 000 zł
Cena oferowana 850 000 zł

Fedor Ivanovich RERBERG (1865-1938)

155
W promieniach słońca, 1903 olej, płótno; 47 x 42,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą: F. R. 1903
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Borys SZCZERBAKOW (XIX/XX w.)

156
Półakt dziewczyny olej, płótno; 53 x 37 cm;
sygn. na odwrocie: B. Szczerbakow (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Iwan Wasiliewicz SOROKIN (XIX/XX w.)

157
Martwa natura z wazonem i jabłkami olej, płótno; 38,5 x 52,5 cm;
sygn. p. d. cyrylicą
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Wiktor Juliewicz APFELBAUM (XIX/XX w.)

158
Martwa natura z dzbanem bzów, ok. 1930 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d. cyrylicą
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreśl.zachodnioeuropejski(XVIIIw.)

159
Portret mężczyzny - miniatura olej, blacha miedziana; 6,2 x 5 cm (w owalu);
dekoracyjna oprawa drewniana złocona, rzeźbiona.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

160
Fryderyk Wielki - miniatura gwasz, kość; 9 x 6,5 cm;
sygn. z prawej strony: nieczytelnie;
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

J. DENIS ? (XVIII/XIX w.)

161
Portret kobiety - miniatura gwasz, kość(?); 9,5 x 7,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. z lewej strony: J. Denis (?);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

162
Portret damy - Karolina Glorieux olej, płótno dublowane; 150 x 100 cm
Identyfikacja osoby na podstawie częściowo zamazanego
Cena wywoławcza. 12 000 zł

163
Zakonnicy przy wodospadzie olej, deska; 18 x 27 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

164
Scena rodzajowa olej, deska; 24 x 32 cm;
na odwrocie nalepka z numerem: 173
Cena wywoławcza. 2 500 zł

A. CZERNIK (XIX w.) według obrazu z XVII w.

165
Święta Cecylia olej, płótno dublowane; 135 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: A Czernik / malował / 1888 (...)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

1101
Wieś rybacka II olej, płótno, 38 x 55 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH
Cena wywoławcza. 2 500 zł

P. SCHWERIN (XX w.)

1102
Pejzaż górski, 1930 olej, płótno; 71 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Schwerin 1930
Cena wywoławcza. 1 900 zł

A. F. KIRSCH (XIX/XX w.)

1103
Pejzaż górski olej, płótno; 60,5 x 80 cm;
sygn. l. d.: A. F. KIRSCH
Cena wywoławcza. 2 600 zł

1104
Projekt znaczka pocztowego, 1938 gwasz, ołówek, papier; 15,5 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł

S. UKRAINCEW (XIX/XX w.)

1105
Pejzaż, 1915 olej, płótno; 32,5 x 51,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: cyrylicą
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Malarz nieokreślony, monogramista AS (XIX w.)

1106
Portret kobiety z rozpuszczonymi włosami olej, deska; 21 x 16 cm;
sygn. inicjałem wiązanym l. d.: AS
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł

Malarz nieokreślony

1107
Portret Gertrudy z Komorowskich Potockiej olej, tektura; 41 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis z informacjami o portretowanej
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Kazimierz Jan DZIELIŃSKI (1894-1955)

1108
Potok górski olej, tektura, 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Dzieliński3
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Władysław OSTROWSKI (1878-1942)

1109
Pejzaż z Chorzelewa olej, tektura, 34 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Chorzelów 1929 Władysław Ostrowski
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Władysław STAPIŃSKI (1897-1943)

1110
Kapliczka w górach olej, tektura, 24,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STAPIŃSKI
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Józef KIDOŃ (1890-1968)

1111
Perły olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Kidoń
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

1112
Róże olej, tektura, 22,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł

1113
Goździki w dzbanku olej, sklejka, 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza. 2 100 zł
Cena sprzedaży 2 100 zł

Antoni Roman BREITENWALD (1911-1985)

1114
Wesele krakowskie olej, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Malarz nieokreślony

1115
Chrystus w koronie cierniowej i z przebitym bokiem olej, płótno dublowane,
64,5 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony

1116
Portret kobiety olej, płótno, 90 x 70 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward WIECZOREK (1901-1988)

1117
Pejzaż olej, tektura, 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Edward Wieczorek
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

1118
Nad rozlewiskiem olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

A . LACHOWSKI (XIX w.)

1119
Popiersie mężczyzny, 1827 olej, płótno dublowane; 60 x 47,5 cm;
na odwrocie transfer napisu: ALachowski / pinxit 827
Cena wywoławcza. 3 600 zł

S. ZIEMBIŃSKI (XIX/XX w.)

1120
Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej olej, deska, 43,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Ziembiński/ 1900
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

1121
Czarujący flet, 1937 piórko, tusz, akwarela, papier;
15,5 x 9,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / 1937-I.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Vittorio POCHINI (XIX-XX)

201
Popiersie dziewczynki marmur, wys. 28 cm;
sygn. i dat. z tyłu: Pochini
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Constant ROUX (1865-1942)

202
Popiersie młodej kobiety ceramika barwiona na brązowo, wys. 39 cm;
sygn.: Roux / 1016 / J
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stanisław RZECKI (1888-1972)

203
Portret mężczyzny gips; wys. 51 cm;
sygn. z tyłu: RZECKI
Cena wywoławcza. 2 200 zł

204
Dostojnik rzymski marmur dwubarwny, wys. 68 cm
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 7 200 zł

Henryk KOSSOWSKI (1855-1921)

205
Diana kompozycja metali, patynowana, drewniana
podstawa imitująca marmur, wys. całkowita: 70 cm;
z tyłu sygn.: Kossowski
Cena wywoławcza. 2 400 zł
Cena oferowana 2 300 zł

J. M. PICCIOLE (XX)

206
W drodze do szkoły brąz patynowany, wys. 20 cm;
sygn. na brązowej podstawie: Picciole
oraz okrągły stempel odlewni: BRONZE / GARANTI
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Louis GOSSIN (1846-1928)

207
Apollo brąz patynowany; 74 cm (wymiar całkowity);
sygn. na brązowej podstawie: Gossin
Cena wywoławcza. 21 000 zł
Cena oferowana 17 000 zł

Rudolf KAESBACH (1873-1955)

208
Ujeżdżacz brąz patynowany, czarna kamienna podstawa;
wym. rzeźby: 26 x 24 x 11 cm;
sygn. na krawędzi: R. KAESBACH.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

209
Koń żeliwo patynowane, 40 x 47 x 15 cm;
Europa Zachodnia, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)

210
Św. Krzysztof brąz patynowany; średn. 11 cm;
sygn. z tyłu: J. L. RUCKI / CHERET / PARIS
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 2 300 zł