Nr katalogowy: 162

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 162

Portret damy - Karolina Glorieux

olej, płótno dublowane; 150 x 100 cm
Identyfikacja osoby na podstawie częściowo zamazanego