Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy412
Body Energies in Crosses Pattern, 2007
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / "BODY
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)
Nr katalogowy414
11/88, 1988
akryl, relief, płyta; 31,5 x 24 cm;
napis i sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1988 / 11/88 31 x 24 cm (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy418
Port w Mandal, 1988
olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
12 000 zł
Zygmunt BIAŁOUS (ur. 1946)
Nr katalogowy421
Niebieska parasolka, 2016
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. BIAŁOUS 2016
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)
Nr katalogowy424
Zakupy I - z cyklu: „Symptomy”, 2001
olej, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: LEWCZUK 01;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy426
14-tu kontrabasistów, 2016
olej, płótno; 45,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2016
sygn. p. d.: E. DWURNIK 2016
Cena wywoławcza.
8 300 zł
Andrzej Maciej CIOK (ur. 1938)
Nr katalogowy428
Pejzaż
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: A. M. CIOK
sygn. p. d.: A. M. CIOK
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Andrzej FOLFAS (ur. 1948)
Nr katalogowy430
Piękna ogrodniczka, 2011
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: FOLFAS 2011
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Agnieszka SROKOSZ (ur. 1976)
Nr katalogowy1401
Różowy, 2003
akryl, płyta pilśniowa; 52,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: ASrokosz 2003 / Różowy / 52,5 x 50
Cena wywoławcza.
700 zł
Mirosław BIAŁY (ur. 1966)
Nr katalogowy1403
Demonstracja nr 2, 1989
olej, płótno; 98 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mirosław Bialy / 1989 / Demonstration / nr 2
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Łukasz RATZ (ur. 1982)
Nr katalogowy1405
akryl, płótno, 110 x 90 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WIDZĘ PRZEZ MÓJ NOKTOWIZOR
Cena wywoławcza.
800 zł
Krzysztof PATALAS (ur. 1961)
Nr katalogowy1407
Z cyklu: drzewa, 2016
olej, akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na blejtramie: PATALAS K. 2016 Z cyklu drzewa
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Nr katalogowy1409
Pejzaż z zabudowaniami
olej, tektura; 13,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ryta w farbie: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 000 zł
Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)
Nr katalogowy1411
Czas i przestrzeń, 2008
akryl, płótno, 50 x 60 cm;
Na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI /
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Magdalena KAZIMIERSKA (ur. 1969)
Nr katalogowy1413
Kroton, 2003
olej, płótno, 93 x 52,5 cm;
sygn. na odwrocie: VIII 2003 / M. KAZIMIERSKA
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Piotr BUBAK (ur. 1959)
Nr katalogowy1415
Bracka
olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Piotr Bubak / 2002
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy1417
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 41,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI; data p. d.: VII.1958-
Cena wywoławcza.
5 700 zł
4 900 zł
Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Nr katalogowy1419
Lato w Meteorach, 2008
akryl, płótno, 32 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza.
3 000 zł
WITOLD-K (ur. 1932)
Nr katalogowy501
Relief, 1967
aluminium; 86 x 186 cm;
sygn. i dat. p.g.: WITOLD-K 67
Cena wywoławcza.
80 000 zł
60 000 zł
601
Puszka na biszkopty
szkło, wielowarstwowe, iryzujące;
wieko i uchwyt metalowe; wys. 17 cm;
Niemcy lub Czechy (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
604
Wazon dekoracyjny
szkło wielobarwne, wys. 38 cm;
sygn. na spodzie: Murano
Włochy, Murano, 2 ćw. XX w.
sygn. na spodzie: Murano
Włochy, Murano, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
606
Żardiniera
szkło w odcieniu miodowym, lane z formy, częściowo matowione;
dł. 30 cm; wys. 12 cm;
Polska, Huty Szklane Juliusza Stolle “Niemen”; lata 30. XX w
dł. 30 cm; wys. 12 cm;
Cena wywoławcza.
800 zł