Nr katalogowy: 1109

Władysław OSTROWSKI (1878-1942)

Nr katalogowy: 1109

Pejzaż z Chorzelewa

olej, tektura, 34 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Chorzelów 1929 Władysław Ostrowski