Nr katalogowy: 1106

Malarz nieokreślony, monogramista AS (XIX w.)

Nr katalogowy: 1106

Portret kobiety z rozpuszczonymi włosami

olej, deska; 21 x 16 cm;
sygn. inicjałem wiązanym l. d.: AS
Cena sprzedaży 1 200 zł