Nr katalogowy: 160

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 160

Fryderyk Wielki - miniatura

gwasz, kość; 9 x 6,5 cm;
sygn. z prawej strony: nieczytelnie;
Cena sprzedaży 1 000 zł