Nr katalogowy: 1112

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

Nr katalogowy: 1112

Róże

olej, tektura, 22,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
Cena sprzedaży 1 300 zł