Nr katalogowy: 156

Borys SZCZERBAKOW (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 156

Półakt dziewczyny

olej, płótno; 53 x 37 cm;
sygn. na odwrocie: B. Szczerbakow (cyrylicą)