Nr katalogowy: 165

A. CZERNIK (XIX w.) według obrazu z XVII w.

Nr katalogowy: 165

Święta Cecylia

olej, płótno dublowane; 135 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: A Czernik / malował / 1888 (...)