Nr katalogowy: 159

Malarz nieokreśl.zachodnioeuropejski(XVIIIw.)

Nr katalogowy: 159

Portret mężczyzny - miniatura

olej, blacha miedziana; 6,2 x 5 cm (w owalu);
dekoracyjna oprawa drewniana złocona, rzeźbiona.