Nr katalogowy: 149

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 149

Chata w górach, 2001

olej, tektura; 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO / 2001 r