Nr katalogowy: 161

J. DENIS ? (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 161

Portret kobiety - miniatura

gwasz, kość(?); 9,5 x 7,2 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. z lewej strony: J. Denis (?);