Nr katalogowy: 158

Wiktor Juliewicz APFELBAUM (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 158

Martwa natura z dzbanem bzów, ok. 1930

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d. cyrylicą