Nr katalogowy: 1108

Kazimierz Jan DZIELIŃSKI (1894-1955)

Nr katalogowy: 1108

Potok górski

olej, tektura, 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Dzieliński3